Omroepen zamelen cadeaus in voor Sintvoorieder1

6 November 2022, 12:00 uur
Den Haag & Regio
mainImage

Vanaf maandag 14 november staan de uitzendingen bij Den Haag FM en Radio West vijf dagen lang in het teken van de inzamelactie Sintvoorieder1.

Tijdens de actieweek worden cadeaus ingezameld voor kinderen die anders geen cadeau zouden krijgen met Sinterklaas, omdat hun verzorgers of ouders daar geen geld voor hebben. Dat gaat in de grote steden om één op de negen kinderen. Sintvoorieder1 verzorgt pakketten voor kinderen van 0 tot 18 jaar en zorgt dat deze op de juiste plek terecht komen.

De Haagse omroepen voeren met een gezamenlijke uitzending vanuit de Centrale Bibliotheek in Den Haag vijf dagen lang actie. Iedereen kan van maandag 14 november tot en met vrijdag 18 november een cadeau doneren in de bieb aan het Spui. Ook bij andere lokale omroepen in de regio worden cadeaus ingezameld. De doelstelling van de actie is om in vijf dagen 20.000 cadeaus in te zamelen.